Nový web: chyby, nedostatky, připomínky, zpětná vazba

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři F1sport.cz

Odeslat příspěvekod Hulmiho_Ukolen 20. 3. 2014 16:26

Zdravím. Docela mi tam chybí odkaz na výsledky z minulých let, jako tomu bývalo na starém webu. Po rozkliknutí aktuální sezóny se vždy dalo přepnout například na loňské výsledky.. :-)
Hulmiho_Ukolen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sem-tam-fous 20. 3. 2014 20:19

Zdravím.
Ještě bych se s prominutím vrátil k mému poslednímu dotazu ohledně zobrazování "nepřečtených/nových" komentářů na úvodní stránce u jednotlivých článků. Odpověď se mi dostala, a jsem za ní skutečně rád. Je hezké, že zdejší fórum není jen na oko, a opravdu se snažíte komunikovat se svými čtenáři. Ale zpět k tématu. Odpověď zněla, že to zatím na současném webu neumíte/nedokážete.
Chtěl bych se tedy zeptat, zdali ta tom vůbec nějak pracujete, a pokud ano, tak kdy bychom se mohli dočkat uplatnění tohoto systému. Předem děkuji za odpověď.
sem-tam-fous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 24. 3. 2014 11:15

Zatím vám neslíbím žádný termín. S vývojem se bavíme, jak to vyřešit, ale není rozhodnuto, jestli se na tom začne dělat.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alofan1 25. 3. 2014 00:41

Marek Lutonský píše:K palcování: Asi bych také radil tak moc to neřešit. Souhlasit/nesouhlasit je možné i anonymně, takže ochrana je nemožná. Cookies se dá vždycky smazat, IP adresa podvrhnout. Na blby je nejlepší nereagovat.


Ty palečky opravdu netřeba brát vážně...už i sem-tam-fou, alias Petr Mráz coby reinkarnace opravdu kvalitního diskutéra kudykama pochopil po Vašem sdělení kdy a jak se dá palečkovat a hojně toho začal užívat. Nechci zakládat flame, ale tahle osoba je stělesněním veškeré špatnosti na starém webu a starého psa novým kouskům nenaučíte a jestli palečky nezrušíte úplně, tak se úroveň diskuzí nijak nezlepší, protože si slabší jedinci budují falešnou morální převahu v diskuzi a budou vystupovat jako měřítko imaginární objektivity i když jsou, vlastně jen je pro smích :D
alofan1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buggybob 29. 3. 2014 21:05

Stále mi schází možnost vybrat si starší tým F1 a jezdce ... I když vykliknu omezení na současnost - najdu třeba Nikiho Laudu a Ayrtona Sennu - tak třeba Alain Prost tam není (proč - když je tam Senna?) a nejsou tam i velikáni jako Jim Clark, Jackie Stewart, Graham Hill, J.M. Fangio atd. atd. .... Staší týmy - mají dokonce jen jednu možnost a to je HRT ... to je výsměch starším fandům? Hlavněže mi to stále nahoře píše abych si vybral tým a jezdce ... :-/ ... jsem z toho více než rozmrzelý. Na starém webu jsem měl kombinaci Team Lotus - Graham Hill ... a Team Lotus opravdu není současný "Lotus" ... Doufám, že to napravíte (vím, že je to nadstandard, ale i tak), a že moje trpělivost nebude vystavena touto současnou ušeností příliš velké zatěžkávací zkoušce ... Předem díky. Bob
buggybob
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DonLino 29. 3. 2014 22:21

Cely novy web je pěkná nepřehledná sračka.Jak mužeš tohle vyplodit ?,to Ti dal někdo přikazem,takhle dokurvit to oproti lonsku to fakt gratuluji... znechucení na maximum,raději už tam lezu minimálně.zabere to čas něco tam vubec najít takže tohle je ta hlavní pointa a nechapu jak jste to vubec mohli vypustit na !ostro!-----
DonLino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod daaviid23 4. 4. 2014 17:39

Úplně bych zrušil "palečky". Stejně nemají žádnou hodnotu, když je ovládá jeden chorý jedinec, že jo Hej_keji
daaviid23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sem-tam-fous 4. 4. 2014 19:43

Uvítal bych možnost vybrat si konkrétní uživatele od kterých by se mi nezobrazovaly jejich příspěvky, a ani jiná jejich aktivita.

Neuvažujete o něčem podobném pro vaše stránky? Předem děkuji za odpověď.
sem-tam-fous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 4. 4. 2014 20:21

GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sem-tam-fous 4. 4. 2014 20:29

Měl jsem namysli F1sport. Nikoliv toto fórum. :)
sem-tam-fous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zix 16. 4. 2014 15:43

S kritikou na začátku sem počkal až dokud si zvyknu, protože mi bylo jasný že se většina teprv vylepší a to co mi vadilo někdo už napsal místo za mě.

Napíšu co mi po pár týdnech vadí - jak články sou dávaný do témat(výsledky, bez záruky, speciál apod.) , tak mi u článku chybí téma, pod který patří. Samozřejmě mě to napadne, ale určitě bych to uvítal kvůli starším článkům, protože nevím kde je přesně hledat a takhle by se to dost ulehčilo.

Dál mi vadí vyhledávač,který je na nic. Hodně dobrej byl ten na starém webu, kde stačilo zadat slovo a našlo mi to jen ty články, kde se přesně to slovo vyskytuje. Dost sem to používal a určitě bych přivítal návrat.

Jinak mi tenhle nový web nepřijde přehlednější než ten starý, když je na úvodní stránce tolik článků a mezitím "otravuje" diskuze, pro kterou by se dalo najít místo lepší - někde na kraji.
Zix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Monty61 25. 4. 2014 19:33

Pokud se mám přidat, přijde mi to trochu nepřehledné a i o informace ochuzené. Jinak perfektní je zdejší diskusní forum. To je určitě plus!

-- 10. 5. 2014 22:18 --

Přátelé z F1sports, proč od vás odešel kolektiv redaktorů, který to vše vymysle, zrealizoval a dokonce vydával perfektní týdeník F1MAG,který po převzetí webu Mladou Frontou skončil? Díky za info. PS.A kdo tvoří novou redakci? Díky taktéž.
Monty61
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mlock.e 16. 5. 2014 12:03

Nejde o zvyk, web je prostě velmi nepřehledný a chaoticky uspořádaný.
mlock.e
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MKScuderia 25. 5. 2014 20:39

Netuším, jestli už to tu někdo nezmiňoval (nechce se mi to pročítat celé), ale já bych velmi ocenil, kdyby se daly komentáře na různých úrovních sbalit či rozbalit. Protože pokud je nějaké vlákno opravdu dlouhé a rozvětvené, tak je problematické zjistit, jaký příspěvek navazuje na který komentář. Navíc ještě vlákno je občas na více stránek, tak to je úplně v háji. Alespoň by se daly nějak rozlišit úrovně v komentářích (čísly, barvami)....

Díky
MKS 8-D
MKScuderia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Monty61 27. 5. 2014 21:56

Hmm, na svůj dotaz z 10.5. se odpovědi asi nedočkám.
Monty61
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků