Diskuze o F1 ve fóru AutoRevue

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři F1sport.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 3. 2014 19:45

Mě se náhodou ten nápad a ta myšlenka líbí
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 5. 3. 2014 19:50

mas vidinu dalsiho fora na smajliky :D
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 3. 2014 19:53

Naopak, tam se nesmi pocitat prispevky
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 5. 3. 2014 19:55

Ono když se to hezky podá, tak sem taky proto, ať se to zkusí. V nejhoršim tam nikdo nebude. Ale ruku na srdce, bylo včerejší vyhrožování čistkou opravdu nutný a bylo daný uvedení projektu nejvhodnější?
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomyš 5. 3. 2014 20:01

Pajjoun píše:Ale ruku na srdce, bylo včerejší vyhrožování čistkou opravdu nutný
Určitě ne. Na svou obhajobu si dovolím říci, že to bylo součástí nechtěné metody 'pokus - omyl' a nedopadlo to pro nás dobře. Vlastně dopadlo, upravilo to aspekty našeho postupu. Takže jsme se poučili :)
Tomyš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 3. 2014 21:17

asi nejsem na správném místě, ale Marku, můžeš mi prosím zkusit vysvětlit POZADÍ této aktivity?
Za vším hledej prachy, ale nejsem přesvědčen, že zrovna vytvoření zváštní sekce a zběsilé zakládání samostatných témat vám ovečky (čti: potenciální klikače na reklamu, jiný zdroj financí tohoto projektu si zatím představit nedovedu) přivede.
Na druhou stranu uznávám právo majitele to zkusit, klidně jako research potenciálního trhu bez očekávání návratnosti.
Nejobtížnější bude zřejmě sehnal levné, kvalitní a aktivní tvůrce o bsahu (klidně mohou současně i m oderovat), kteří budou mít o problematice páru a budou tím žít.
Tak jsem teda zvědav ...

-- 5. 3. 2014 21:21 --

Kurt Heimreich píše:Ona byla garaz vzdycky hodne sva, ale v posledni dobe se to stale prohlubuje, informaci mene a mene a chatu vice a vice. Presne to jsem se vam snazil pred dvema mesici naznacit a pry je to nesmysl. Myslim, ze M. L. to ma dolozeno i cisly, podil pravidelne se vracejicich novacku (jak absolutne, tak v procentech) bude jiste nizsi nez nekdy pred peti a vice roky.

jenže to není a priori dáno obsahem, ale změnami chování lidí na webu. Mám v tomto směru jisté informace.
Rozhodně nelze srovnávat, jak se chovali návštěvníci fór před lety a dnes. To je jako srovnávat středověk s modernou, a doba (a zvyky) se mění stále častěji, klidně totéž budu moct tvrdit už za 2 roky ... prostě rozdíl mezi lety 1995-2005 je podobný jako rozdíl mezi 2005-2010 a ten zas odpovídá 2010-2013, 2013-2015 ... alespoň takový jsou trendy

-- 5. 3. 2014 21:25 --

Tomyš píše:
kybork23 píše:aby si tam nebyl sám...

Pokud budu, pak to můžeme vždy dilítnout, ne? :-) Ale dejte nám šanci to zkusit. Za 12 let provozování webů o F1 je největší výtkou absence erudované debaty... Za pokus nic nedáme, nebo jo? :) Krom řady posměšků při našich pionýrských snahách :)

člověče něco osobního - pokud chceš působit alespoň trochu seriózně, zapracuj na slohu, gramatice a úrovni písemného projevu vůbec.
Takhle namátkou si vzpomenu jen na jedinou skupinu tvůrců F1 obsahu v ČR, který uznávám (a rozhodně to nejsou lidé, kteří pomáhají s komentováním na Nově, a weby tam propagované).
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomyš 5. 3. 2014 21:35

ajif píše:Za vším hledej prachy

Není to úžasné? Tohle je právě aktivita, která s "prachami" nemá nic společného. To je právě absolutní opak. My si nadále necháme hádat se lidi v komunitě F1sport.cz pod články. A co možná nevíte, je jich hodně, což Vás pak vede k těmto závrům. Chápu.

Ale je to mazec. A tak chceme vytvořit platformu pro to F1 fanouškovské die-hard jádro. Protože to není jen o komerci. Bude jich tam málo, ale chceme to jádro zachovat. Chcete-li, tohle je charita ;)
Tomyš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 5. 3. 2014 22:13

JardaB píše:Vzdyt je to chciply na vsech autoforech, to se neda 5 let dozadu vubec srovnat. A asi nejvic za to muze facebook bych rekl.

to je fakt, upadá to i na "značkových" fórech, tuningová scéna se snad už úplně rozpadla, akorát my tu držíme garáž nad vodou ;-]
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 3. 2014 22:13

Tomyš: Je to úžasné. Stejně jako Putin, kterému jde rovněž pouze o mír a klid a ochranu ruskojazyčných obyvatel.
Přesvědč mě něčím, jsem nedůvěřivý a pohádek a krásných myšlenek jsem v životě už viděl a slyšel hodně.

BTW věta "My si nadále necháme hádat se lidi v komunitě F1sport.cz pod články." by skoro zasloužila vytesat do kamene.
Kdo jste to "vy"? Mně vykat rozhodně nemusíš; sám sobě vykáš? Nebo se schováváš do anonymity davu "nás, tvůrců stránky/webu/projektu"?
Víš, co znamená "die-hard"? Moc prosím, zkus to seriozněji ...
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomyš 5. 3. 2014 22:40

Vidím, že F1sport.cz fórum není pro vás, ale to je úplně v pohodě. Ta komunita není postavena ani na přirovnáních k Putinovi, či snad nutnosti přesvědčit vás k tomu, abyste tu byli. Proč bychom to dělali? Já vás samozřejmě nebudu přesvědčovat. Tady bude jen ten, kdo chtít bude.

Velmi si vážím vašich názorů a podnětů. Jsou velmi přínosné a díky za ně.

-- 5. 3. 2014 23:55 --

ajif píše:. Přesvědč mě něčím, jsem nedůvěřivý a pohádek a krásných myšlenek jsem v životě už viděl a slyšel hodně.

Víš, co znamená "die-hard"? Moc prosím, zkus to seriozněji ...


Díky za názor. Jen dva doplňkové dotazy. K čemu konkrétně to mám přesvědčit a co konkrétně mám zkoušet seriozněji?

Já tu teď jsem sám sebou se svými názory a určitě nemám v úmyslu dělat dojmy. Pojďme pls zpět k meritu věci a otevřené debatě.

Jinými slovy:

Padne argument a podle mého skromného názoru by měl padnout protiargument. Přičemž "zkus to seriozněji" za protiargument nelze objektivně považovat.
Tomyš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 3. 2014 23:15

mám s tebou svatou trpělivost ... takže od začátku:
1. na základě čeho jsi tak rychle dospěl k závěru, že F1sport.cz fórum není pro mě? To mě jako vyhazuješ? Tak blahopřeju, to bylo docela rychlé.
2. o jaké komunitě je konkrétně řeč? Zatím jsem žádnou KOMUNITU k Putinovi nepřirovnával, pouze jsem poukázal na podobnost tvých a Putinových "argumentů". Když se na něco ptám, obvykle očekávám konkrétní, upřímnou a přímou odpověď, ne vytáčky, lavírování a kličkování.
3. pokud stojíš o nové tváře (řka, že na Garáži nováčci nepřicházejí a proto je nutno odtamtud přetáhnout například i dávno založená témata, týkající se F1), pak bys měl vyvinout alespoň elementární snahu o to nováčky zaujmout (a současně pokud možno neodrazovat někoho, koho možná považuješ za starého nebo neatraktivního). Například tím, že budeš odpovídat na otázky, že o sobě (když se stavíš do role jakési zašťitující postavy) něco prozradíš, ať již funkci, jméno nebo cokoliv, co by podpořilo tvou důvěryhodnost. Tvé chování totiž zatím profesionálně nepůsobí a mne osobně to pak spíše odrazuje (evokuje to ve mně dojem amatérismu, a na amatéry je mého času škoda, pakliže to neslouží pouze k pobavení a odreagování).
4. Když hovoříš o argumentech a protiargumentech - myslím, že jsem jich přinesl celou řadu, na oplátku jsem se však nedočkal takřka žádných odpovědí na poměrně jednoznačně položené otázky. Poslední z nich byla tato: "Víš, co znamená "die-hard"?"
5. Pokud chce někdo tvořit obsah, byť tematicky zaměřený na F1, měl by umět česky. Slova jako "dilítnout" mi trhají oči z důlků, a byť je jazyková vzdělanost dnešní generace tristní, předpokládám, že nebudu úplně sám.
6. Uvažoval jsem, že bych ti nabídl pomoct. Ale zatím mi připadá, že poradit ani pomoci nechceš. Takže ti alespoň poblahopřeju k tomu, žes mě vyprovokoval k sepsání takhle dlouhé stati, aniž bych věřil, že to mělo valného smyslu.

Navzdory výše napsanému ti popřeju úspěch a mnoho spokojených členů komunity.

Edit: Tomáš Richtr. Že mi to nedošlo dřív ... tak fajn. Třeba, pokud se s tebou potkám naživo, na mě zapůsobíš líp. Petrovi Horákovi se to docela povedlo a pokec s ním byl OK.
anonymni

Odeslat příspěvekod Tomyš 5. 3. 2014 23:24

Určitě jsem tě nechtěl rozzlobit. Máme určitý pool lidí, a snažíme se jim nabídnout širší škálu služeb. A tohle fórum má být o kvalitě, ne kvantitě. Tu, chválabohu, máme na F1sport.cz.

Nechtěl jsem tě urazit konstatováním toho, že tenhle záměr asi nebude pro tebe. Prošel jsem si řadu tvých příspěvků a usoudil, v dobrém, že se netrefíme zrovna do tvého vkusu. V textovém podání to asi vyznělo blbě, a za to se omlouvám.

Díky ti za tvé pohledy na věc, jsou určitě přínosem v našich snahách.
Tomyš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 3. 2014 23:28

OK, vpohodě.
anonymni

Odeslat příspěvekod martinsip 29. 5. 2014 19:28

Kolik ještě vznikne nových diskuzních fór na Superfóru? :oops: :-\
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 10. 7. 2014 20:18

Že to tady ale frčí, co?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků