Diskuze s TV komentátory přenosů F1

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Funferr 10. 11. 2014 19:55

Mně spíš vadilo, že celý závod tvrdil, že když to takto dopadne, tak bude mít 14 bodů ztrátu, přitom režie několikrát ukázala tabulku se 17 bodovým rozestupem... Na takovou věc se dá připravit dávno před závodem a ne to počítat při něm a ještě blbě...
FORZA FERRARI
Funferr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 2. 2015 10:54

Tak i přes zdejší velkou kritiku komentátora Tomáše Richtera, zůstává ve hře pro komentování na Sport1 a Sport2. Jsem zvědav, jak se F1 v ČR nyní prosadí, jestliže přenosy poskytnou placené stanice.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 25. 2. 2015 11:16

Potřeboval bych vědět, jestli to komentovat bude. Protože jestli ano, Sport 1 nebudu ani zprovozňovat.

-- 25. 2. 2015 12:37:34 --

No, takže mám po hehe. To na to seru, Richtra už ne!
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 2. 2015 17:42

Jo jo, jestli Ty nejsi spíše jeho skalní fanynka a neděláš tady „vofrky“ :-)

Přiznám se, že formule jsem sledoval nepravidelně, ale nežeru tento sport nějak dramaticky. Proti komentářům Tomáše Richtra bych mohl mít nějaké připomínky, z druhé strany jsem měl pocit, že z komentování má radost. To je u sportu celkem důležité.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xperia F1 27. 2. 2015 10:28

Mohu se prosím zeptat kde se bude příští rok vysílat f1? Respektive na kterem kanálu, sport 1 či sport 2. Nejvíce mě samozřejmě zajímají závody a kvalifikace, občas mrknu i na tréninky.
Děkuji za odpověď.
xperia F1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 27. 2. 2015 11:09

Příští rok neví nikdo.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 27. 2. 2015 11:58

Jsem nějak zazdil informaci, na jak dlouho to mají na Sport1 a 2.
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 27. 2. 2015 13:39

Určitě asi na tři...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rossi-kuba 27. 3. 2015 08:22

F1 jsem sledoval rád, příjemně strávená neděle, skvělá napínavá podívaná. Žádný závod pro mě NEBYL NUDNÝ. Na Nově mě akorát štvaly reklamy ale to se dalo překousnou, nic jiného nám nezbývalo. Komentátoři se někdy pletli, ale prožívali to, informovali nás o dění i v zákulisí, prostě to bylo výborné. Bohužel je to pryč, na čt sportu ten sestřih je úplně k ničemu, nejsou tam sestřihy ze závodu, nic moc zajímavého. To že ten jezdí za to a ten za to a že ten je fin, a ten španěl, to si přečtu kdekoliv. A sledovat to někde na netu v cizím jazyce, to pro mě není ono. Nova to měla udělané dobře, před a pozávodní studio, Martin Pouva byl skvělý. Satelit nemám a kvůli jednomu kanálu si ho pořizovat nebudu. tv jinak moc nesleduji. Třeba se to vrátí a moc bych si to přál, a myslím že nejsem sám. Děkuji NOVĚ a komentátorům Pouvovi, Fabrymu a Richterovi za jejich práci. CHLAPI DÍKY MOC, TĚCH PÁR LET JSTE BYLI SKVĚLÍ A BUDU NA VÁS VZPOMÍNAT :-)
rossi-kuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pieterson 28. 3. 2015 07:48

Dobrý den, proč je to na sport 1 a ne na sport 2 Neda se na to koukat HD kvalita je uplne jinde jedna velka chyba doufam že se to změní!!!!!!!!! Vse HD a na sport 2. Děkuji
Pieterson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 3. 2015 08:09

A já mám přesně opačný názor, bohužel se nespokojím s takovým málem jako autor příspěvku výše. Přenosy na Nově byly naprosto tragické, a to především kvůli rozpočtu, který do něj Nova dala. Za to komentátoři nemůžou. Jejich komentování jsem však nemohl a dodnes nemůžu poslouchat především z následujících důvodů:
a) nesdílím humor pana Richtera - jeho pochechtávání a laciné vtípky by možná zapůsobily na dospívající slečny, ale ne na diváky F1
b) neomluvitelně časté přeřeky - jasně, každému se to může stát, jsme jen lidi. Ale u moderování je ta hranice přece zcela jasně někde jinde. Pro mě je to prostě neakceptovatelné a neomluvitelné.
c) nevěnují se dění na trati - v závodě dojde k mimořádné události, ale Richter se dál věnuje spekulacím, které už každý fanoušek F1 měl přečtené někdy v průběhu týdne.

Sledovat zahraniční přenosy mi nedělá problém, ten rozdíl v kvalitě je nepopsatelný. Samozřejmě v češtině by mi byl milejší. O to větší zklamání pro mě bylo, když jsem zapnul Sport a vybafnul na mě alergizující hlas. Opravdu nechápu, proč po něm sáhli. To se snad musel s cenou naprosto podseknout, protože jinak nevím, co na něm ve Sportu vidí. Nebo tam mají mizerný HR.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pieterson 28. 3. 2015 10:23

Proč neni kvalifikace HD na sport 2 NECHAPU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pieterson
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků