Diskuze s TV komentátory přenosů F1

Formule 1, Moto GP, WRC a jiná rychlá kola

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod errorjoe77 13. 8. 2014 08:23

Časomíra dobrá, ale občas jsem se pak přistihl, že koukám pořád na časomíru a na televizi vlastně vůbec. Takže jsem měl krásně o všem přehled, ale vlastně jsem ze závodu nic neviděl. :-)
errorjoe77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomyš 15. 8. 2014 08:39

To je na tom to pěkné. Časomíra skýtá spoustu zajímavých příběhů, ale je potřeba se na ni solidně soustředit. Stačí pár sekund a něco uteče :)
Tomyš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod errorjoe77 20. 8. 2014 09:54

Tak teď zase z jiného soudku - zajímal by mě názor Tomyše (a nejen Tomyše) na vstup Maxe Verstappena do F1. Jako jezdce ho moc neznám, ale spíš ohledně toho věku - není na to fakt ještě moc mladý? Už jen z hlediska psychiky mám obavy o jeho nevyzrálost a následně způsobené kolize. Nemluvě o tom, jak se budou tvářit ostatní jezdci, kteří např. na svoji příležitost čekali dlouhá léta v nižších soutěžích.
errorjoe77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomyš 21. 8. 2014 10:05

Program Red Bullu / Toro Rosso je hodně solidní. Vyprodukoval Vettela, Ricciarda, Kvjata. Podle mého názoru soudím, že vědí, co dělají.

Současně si to ale mohou dovolit jen díky tomu, že Red Bull má 'jesle' v podobě Toro Rosso, jinak by neměli nárok a museli jej šoupnout do GP2.
Tomyš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tpoap 2. 9. 2014 18:20

Markiza je naj
Tpoap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Variotek 2. 9. 2014 19:54

errorjoe77 píše:Tak teď zase z jiného soudku - zajímal by mě názor Tomyše (a nejen Tomyše) na vstup Maxe Verstappena do F1. Jako jezdce ho moc neznám, ale spíš ohledně toho věku - není na to fakt ještě moc mladý? Už jen z hlediska psychiky mám obavy o jeho nevyzrálost a následně způsobené kolize. Nemluvě o tom, jak se budou tvářit ostatní jezdci, kteří např. na svoji příležitost čekali dlouhá léta v nižších soutěžích.


Räikkönen taky přeskočil několik sérií, tuším že neměl ani superlicenci...
Pomozte zabránit smrtelným nehodám na silnici. Jezděte po chodníku!
Variotek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JSzu 3. 9. 2014 06:13

Mel podminecnou superlicenci a Alonso na tom byl dost podobne, pred F1 mel odjeto 12 formulovych zavodu.
JSzu
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod errorjoe77 3. 9. 2014 13:00

Tomyš píše:Program Red Bullu / Toro Rosso je hodně solidní. Vyprodukoval Vettela, Ricciarda, Kvjata. Podle mého názoru soudím, že vědí, co dělají.


Jak se toto prohlášení shoduje s tímto? https://twitter.com/TomysF1/status/506086087065083904 :-)
errorjoe77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomyš 6. 9. 2014 17:38

To není žádné prohlášení, ale odkaz na srandovní video :)
Tomyš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Variotek 6. 9. 2014 19:26

Myslím že nejde odkaz, ale o komentář k němu...
Pomozte zabránit smrtelným nehodám na silnici. Jezděte po chodníku!
Variotek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod GeneHawkins 21. 9. 2014 15:21

Jako sorry, ale konečně ten komentář měl úroveň.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thaischumi 29. 9. 2014 10:51

http://www.digizone.cz/clanky/formuli-1 ... -tri-roky/
Zatím nevíme jesli budou tam i tréninky.
thaischumi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomyš 1. 10. 2014 19:33

Zjevně nebudou.

-- 10. 10. 2014 19:21 --

Ahoj fanouškové. Díky za Vaši přízeň i kritiku. Toto fórum mohou nechat administrátoři otevřené pro nové komentátory v příští sezoně. Já už se ale zbytku té letošní sezony nebudu účastnit. Chci si zbývající čtyři závody užít.

Toto je můj poslední příspěvek, a jelikož další příspěvky nebudu číst, nebudu moci na ně ani reagovat. Zůstaňte věrni F1!
Tomyš
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 9. 11. 2014 18:55

Your father must be proud... Musíš být na sebe hrdý...

Strašný, strašný, strašný.

Nechápu, proč moderátor začne křičet pět vteřin po startu. Čekal bych předstartovní vzrušení - to nic, mlčí jak ryba, takže pokud na tom nevisíte očima, start propasete, ale proč najednou kua pět vteřin po startu???

Výkřiky naprosto neadekvátní situaci, ve chvílích kdy se nic neděje...

Strašný, strašný, strašný.

Jediný světlý bod, že už to Nova nebude vysílat, je, že se konečně zbavíme tohoto!!! SNAD!
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků